Wesele i ślub Nowy Sącz

portal informacyjny

Ślub to wielkie wydarzenie, które wymaga odpowiednich przygotowań i zaangażowania organizatorów. Warto więc szukać pomocy i ułatwień w czasie organizacji tak wielkiego wydarzenia. Zapraszamy więc Państwa na naszą stronę internetową, która oferuje Państwu szereg przydatnych informacji na temat organizacji tak ważnego wydarzenia jakim jest ślub i wesele. Oferujemy Wam przede wszystkim liczne oferty firm, które organizacją ślubu i wesela zajmują się na terenie Nowego Sącza. Z naszą stroną będzie łatwiej znaleźć sale weselną czy też kapelę, która uświetni tą wyjątkową uroczystość. Poza tym nasza witryna jest doskonałą pomocą dla wszystkich, którzy nie mają doświadczenie związanego z przygotowaniem uroczystości zaślubin. Dzięki nam łatwiej będzie Państwu znaleźć istotne informacje, które ułatwią przygotowania.


Kategorie

Newsletter

Mail:
Kategoria:

RSS

Tagi:

Nowe ogłoszenia:

fotkaLA VISTA - biuro podróży Nowy Sącz
fotkaLa Finesse Boutique - suknie ślubne
fotkaPRESTIGE - salon sukien ślubnych
fotkaBeadBros studio filmowe.
fotkaPAMAR STUDIO - wideofilmowanie
fotkaPIANO Restauracja & Noclegi
fotkaHotel Rypsówka
fotkaPokoje gościnne Villa Beata
fotkaZespół muzyczny CreativeBand - Nowy Sącz
fotkaDeko Art Studio - zaproszenia Nowy Sącz

Najstarsze:

fotkaSzkoła Tańca SoBeat - Aneta Tucznio-Worwa
fotkaZespół muzyczny Aplauz
fotkaDom weselny Stary Młyn Nowy Sącz
fotka Kosmetyczka w Nowym Sączu - Berenika Studio
fotkaProWideo, Kamerzysta, Wideofilmowanie, Nowy Sącz

Najdroższe:

fotka Fotografia ślubna & okolicznościowa - Mariusz Wróbel
Cena: 900.00
fotkaSzkoła Tańca SoBeat - Aneta Tucznio-Worwa
fotkaZespół muzyczny Aplauz
fotkaDom weselny Stary Młyn Nowy Sącz

Polecane:

Kategoria - Domy weselne pow. 200 os.

Archiwalne: Dom Weselny AMARLIS - Gródek n/Dunajcem

Data utworzenia: 2016-11-04 21:16:24
Do końca pozostało: archiwalne

Kategoria Domy weselne pow. 200 os.
Adres Sienna 108 33-318 Gródek n/Dunajcem
Telefon
Mail
Ilośc zapytań: 0, Wyświetleń: 183
Wyślij wiadomość naduzycie
Opis problemu

Temat:

Mail nadawcy:

Opis ogłoszenia


Dom weselny Amarlis położony zaledwie 12 km od Nowego Sącza, usytuowany jest w cichej i spokojnej okolicy. Znajduje się w pięknym sąsiedztwie Jeziora Rożnowskiego. Wokół lokalu jest dużo zieleni oraz łąk, które zapewnią Państwa przyjęciu prywatność. Obiekt dysponuje dużym, oświetlonym parkingiem, na którym goście będą mogli pozostawić bezpiecznie swoje samochody.

Dom weselny dysponuje dwiema salami: dużą (240 gości) i małą (40 gości), które łącznie są w stanie pomieścić do 280 gości. Każda z nich została urządzona w stylowy, elegancki sposób. Nasz obiekt zapewni Państwu organizacje szykownego przyjęcia, dzięki estetycznej aranżacji, profesjonalnemu wyposażeniu i miłej obsłudze. Budynek przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Organizujemy:
• Przyjęcia weselne
• Bankiety
• Imprezy integracyjne
• Chrzciny
• Komunie
• Studniówki
• Bale sylwestrowe i karnawałowe

W obiekcie znajduje się duży pakiet do tańca oraz specjalna scena, na której zespoły muzyczne mogą rozłożyć cały swój sprzęt.

Organizując przyjęcie w naszym lokalu, mogą Państwo skorzystać z menu, jakie przygotowali nasi wspaniali kucharze lub skorzystać z cateringu zewnętrznego. Gwarantujemy, że potrawy przygotowane w naszej kuchni będą Państwu smakowały. Zaopatrujemy się u najlepszych dostawców, przez co dania odznaczają się wysoką jakością i wspaniałym smakiem. Menu można dowolnie konfigurować. Najczęstszą opcją jest uroczysty obiad oraz cztery dania gorące. Soki, kawa i herbata podawana jest bez ograniczeń. Jednym z elementów naszego menu jest również puchar lodów z bita śmietaną oraz ciasta i owoce umieszczone na stojakach.

Podobne ogłoszenia

Dom Weselny AMARLIS - Gródek n/Dunajcem
fotka

Dom weselny Amarlis położony zaledwie 12 km od Nowego Sącza, usytuowany jest w cichej i spokojnej okolicy. Znajduje się w pięknym sąsiedztwie Jeziora Rożnowskiego. Wokół lokalu jest dużo zieleni oraz łąk, które zapewnią Państwa przyjęciu prywatność. Obiekt dysponuje dużym, oświet...