Wesele i ślub Nowy Sącz

portal informacyjny

Ślub to wielkie wydarzenie, które wymaga odpowiednich przygotowań i zaangażowania organizatorów. Warto więc szukać pomocy i ułatwień w czasie organizacji tak wielkiego wydarzenia. Zapraszamy więc Państwa na naszą stronę internetową, która oferuje Państwu szereg przydatnych informacji na temat organizacji tak ważnego wydarzenia jakim jest ślub i wesele. Oferujemy Wam przede wszystkim liczne oferty firm, które organizacją ślubu i wesela zajmują się na terenie Nowego Sącza. Z naszą stroną będzie łatwiej znaleźć sale weselną czy też kapelę, która uświetni tą wyjątkową uroczystość. Poza tym nasza witryna jest doskonałą pomocą dla wszystkich, którzy nie mają doświadczenie związanego z przygotowaniem uroczystości zaślubin. Dzięki nam łatwiej będzie Państwu znaleźć istotne informacje, które ułatwią przygotowania.


Kategorie

Newsletter

Mail:
Kategoria:

RSS

Tagi:

Nowe ogłoszenia:

fotkaLA VISTA - biuro podróży Nowy Sącz
fotkaLa Finesse Boutique - suknie ślubne
fotkaPRESTIGE - salon sukien ślubnych
fotkaBeadBros studio filmowe.
fotkaPAMAR STUDIO - wideofilmowanie
fotkaPIANO Restauracja & Noclegi
fotkaHotel Rypsówka
fotkaPokoje gościnne Villa Beata
fotkaZespół muzyczny CreativeBand - Nowy Sącz
fotkaDeko Art Studio - zaproszenia Nowy Sącz

Najstarsze:

fotkaSzkoła Tańca SoBeat - Aneta Tucznio-Worwa
fotkaZespół muzyczny Aplauz
fotkaDom weselny Stary Młyn Nowy Sącz
fotka Kosmetyczka w Nowym Sączu - Berenika Studio
fotkaProWideo, Kamerzysta, Wideofilmowanie, Nowy Sącz

Najdroższe:

fotka Fotografia ślubna & okolicznościowa - Mariusz Wróbel
Cena: 900.00
fotkaSzkoła Tańca SoBeat - Aneta Tucznio-Worwa
fotkaZespół muzyczny Aplauz
fotkaDom weselny Stary Młyn Nowy Sącz

Polecane:

Kategoria - Zaproszenia ślubne

Deko Art Studio - zaproszenia Nowy Sącz

Data utworzenia: 2017-01-05 09:52:11
Do końca pozostało: 59 minut, 59 sekund

Kategoria Zaproszenia ślubne
Adres ul. Mała Poręba 52, Nowy Sącz
Telefon
Mail
Ilośc zapytań: 0, Wyświetleń: 460
Wyślij wiadomość naduzycie
Opis problemu

Temat:

Mail nadawcy:

Opis ogłoszenia


Kiedyś organizowano zupełnie inne wesela niż robi się to dziś. Jeszcze do niedawna wystarczyło przygotowanie pierogów, prostej zupy i kilku przegryzek, a ludzie się bawili. Dziś wesela organizowane są na większą skale a ludzie prześcigają się w organizowaniu coraz to bardziej eleganckich oraz wystawnych przyjęć.

Każdy kto marzy o ślubie jak z bajki, gdzie zadbany będzie każdy, najmniejszy szczegół, powinien zajrzeć na stronę firmy Deko Art.

Firma Deko Art zajmuje się tworzeniem nietuzinkowych winietek, zaproszeń, zawieszek oraz wkładek doskonale nadających się na wesela jak i inne okazje. Bezpośrednim zamiarem firmy, jest zadbaniem o te z pozoru mało ważne elementy, które jednak pomagają wytworzyć szczególną atmosferę.

Wszystkie zaproszenia sprzedawane są wraz z białymi kopertami w odpowiedniej wielkości, dzięki czemu po wpisaniu danych są one gotowe do wysłania. Wśród naszych zaproszeń znaleźć można zarówno zaproszenia na ślub i wesele, jak i zawiadomienia o zaręczynach czy też miejscu w jakim odbyć się ma przyjęcie. Dla możliwości oszczędności czasu klientów oferujemy także koperty oraz zaproszenia z wydrukowanymi już imionami oraz nazwiskami. Na zamówienie wraz z okresem oczekiwania a przesyłkę nigdy nie każdemu czekać dłużej niż 10 dni.

Zaproszenia oraz pozostałe dodatki firmy DekoArt charakteryzują się doskonałą jakością wykonania przy zastosowaniu produktów wysokiej jakości. W celu złożenia zamówienia, lub też zdobycia większej ilości informacji zapraszamy na stronę internetową.