Wesele i ślub Nowy Sącz

portal informacyjny

Ślub to wielkie wydarzenie, które wymaga odpowiednich przygotowań i zaangażowania organizatorów. Warto więc szukać pomocy i ułatwień w czasie organizacji tak wielkiego wydarzenia. Zapraszamy więc Państwa na naszą stronę internetową, która oferuje Państwu szereg przydatnych informacji na temat organizacji tak ważnego wydarzenia jakim jest ślub i wesele. Oferujemy Wam przede wszystkim liczne oferty firm, które organizacją ślubu i wesela zajmują się na terenie Nowego Sącza. Z naszą stroną będzie łatwiej znaleźć sale weselną czy też kapelę, która uświetni tą wyjątkową uroczystość. Poza tym nasza witryna jest doskonałą pomocą dla wszystkich, którzy nie mają doświadczenie związanego z przygotowaniem uroczystości zaślubin. Dzięki nam łatwiej będzie Państwu znaleźć istotne informacje, które ułatwią przygotowania.


Kategorie

Newsletter

Mail:
Kategoria:

RSS

Tagi:

Nowe ogłoszenia:

fotkaLA VISTA - biuro podróży Nowy Sącz
fotkaLa Finesse Boutique - suknie ślubne
fotkaPRESTIGE - salon sukien ślubnych
fotkaBeadBros studio filmowe.
fotkaPAMAR STUDIO - wideofilmowanie
fotkaPIANO Restauracja & Noclegi
fotkaHotel Rypsówka
fotkaPokoje gościnne Villa Beata
fotkaZespół muzyczny CreativeBand - Nowy Sącz
fotkaDeko Art Studio - zaproszenia Nowy Sącz

Najstarsze:

fotkaSzkoła Tańca SoBeat - Aneta Tucznio-Worwa
fotkaZespół muzyczny Aplauz
fotkaDom weselny Stary Młyn Nowy Sącz
fotka Kosmetyczka w Nowym Sączu - Berenika Studio
fotkaProWideo, Kamerzysta, Wideofilmowanie, Nowy Sącz

Najdroższe:

fotka Fotografia ślubna & okolicznościowa - Mariusz Wróbel
Cena: 900.00
fotkaSzkoła Tańca SoBeat - Aneta Tucznio-Worwa
fotkaZespół muzyczny Aplauz
fotkaDom weselny Stary Młyn Nowy Sącz

Polecane:

Kategoria - Zespoły muzyczne

Kapela weselna Torki Nowy Sącz

Data utworzenia: 2016-02-27 14:05:05
Do końca pozostało: 59 minut, 59 sekund

Kategoria Zespoły muzyczne
Adres brak
Telefon
Mail
Ilośc zapytań: 0, Wyświetleń: 296
Wyślij wiadomość naduzycie
Opis problemu

Temat:

Mail nadawcy:

Opis ogłoszenia


W skład kapeli weselnej Torki wchodzą instrumenty takie jak perkusja, gitara basowa czy instrumenty dęte, co jest gwarancją przekazu emocji dynamiki, i własnej interpretacji każdego utworu.

Gramy wesela ,studniówki, bankiety i wszędzie tam gdzie potrzebna jest dobra oraz niezapomniana zabawa. Sekcja dęta w naszym składzie to: trąbka, puzon, saksofon oraz klarnet, dlatego tradycyjna gra podczas wyprowadzania Pana Młodego oraz Pani Młodej, pod kościołem czy podczas odgrywek jest efektywna i efektowna. Brzmienie akordeonu oraz innych instrumentów klawiszowych ubarwi muzykę zarówno na scenie jak i poza nią. Sekcja rytmiczna wraz z gitarą prowadzącą, nadają muzyce na scenie power oraz dynamikę wspartą profesjonalnym nagłośnieniem dostosowanym do akustyki sali.

Szeroki repertuar pozwala na elastyczne dopasowanie się do wymagań gości. Każde wesele jest inne, dlatego też goście weselni preferują inne style muzyczne. W naszym wykonaniu usłyszą Państwo nie tylko obecne w regionie utwory ludowe, lecz także zaskoczymy Państwa mocnym brzmieniem gitary w kawałkach ze szczytów list przebojów. Oczywiście nie zabraknie miejsca na wiecznie młode disco-polo, utwory zagraniczne i wiele, wiele innych gatunków dla tych bardziej wymagających gości.

Jeśli macie specjalne wymagania lub jakiś utwór jest dla Was szczególnie ważny, wystarczy, że poinformujesz nas o tym odpowiednio wcześniej, a przygotujemy go specjalnie na Twoje wesele.