Wesele i ślub Nowy Sącz

portal informacyjny

Ślub to wielkie wydarzenie, które wymaga odpowiednich przygotowań i zaangażowania organizatorów. Warto więc szukać pomocy i ułatwień w czasie organizacji tak wielkiego wydarzenia. Zapraszamy więc Państwa na naszą stronę internetową, która oferuje Państwu szereg przydatnych informacji na temat organizacji tak ważnego wydarzenia jakim jest ślub i wesele. Oferujemy Wam przede wszystkim liczne oferty firm, które organizacją ślubu i wesela zajmują się na terenie Nowego Sącza. Z naszą stroną będzie łatwiej znaleźć sale weselną czy też kapelę, która uświetni tą wyjątkową uroczystość. Poza tym nasza witryna jest doskonałą pomocą dla wszystkich, którzy nie mają doświadczenie związanego z przygotowaniem uroczystości zaślubin. Dzięki nam łatwiej będzie Państwu znaleźć istotne informacje, które ułatwią przygotowania.


Kategorie

Newsletter

Mail:
Kategoria:

RSS

Tagi:

Nowe ogłoszenia:

fotkaLA VISTA - biuro podróży Nowy Sącz
fotkaLa Finesse Boutique - suknie ślubne
fotkaPRESTIGE - salon sukien ślubnych
fotkaBeadBros studio filmowe.
fotkaPAMAR STUDIO - wideofilmowanie
fotkaPIANO Restauracja & Noclegi
fotkaHotel Rypsówka
fotkaPokoje gościnne Villa Beata
fotkaZespół muzyczny CreativeBand - Nowy Sącz
fotkaDeko Art Studio - zaproszenia Nowy Sącz

Najstarsze:

fotkaSzkoła Tańca SoBeat - Aneta Tucznio-Worwa
fotkaZespół muzyczny Aplauz
fotkaDom weselny Stary Młyn Nowy Sącz
fotka Kosmetyczka w Nowym Sączu - Berenika Studio
fotkaProWideo, Kamerzysta, Wideofilmowanie, Nowy Sącz

Najdroższe:

fotka Fotografia ślubna & okolicznościowa - Mariusz Wróbel
Cena: 900.00
fotkaSzkoła Tańca SoBeat - Aneta Tucznio-Worwa
fotkaZespół muzyczny Aplauz
fotkaDom weselny Stary Młyn Nowy Sącz

Polecane:

Kategoria - Zespoły muzyczne

Zespół muzyczny CreativeBand - Nowy Sącz

Data utworzenia: 2017-01-06 16:32:17
Do końca pozostało: 59 minut, 59 sekund

Kategoria Zespoły muzyczne
Adres Tęgoborze k. Nowego Sącza
Telefon
Mail
Ilośc zapytań: 1, Wyświetleń: 507
Wyślij wiadomość naduzycie
Opis problemu

Temat:

Mail nadawcy:

Opis ogłoszenia


Każdy kto planuje wesele, wie jak wiele energii kosztować będzie go zorganizowanie wszystkiego. O ile rzeczą bardzo ważną jest znalezienie odpowiedniej sali oraz kateringu czy też kamerzysty, nie możemy również zapomnieć o konieczności wyboru najlepszego zespołu na jaki nas tylko stać. OD tego uzależnione jest bowiem, czy nasi goście będą się dobrze bawić.

Wartym polecenia jest niewątpliwie CreativeBand z Tęgoborzy k. Nowego Sącza. Zespół ten gwarantuje doskonałą zabawę na przyjęciach z różnych okazji takich jak:
- wesela
- studniówki
- festyny
- bankiety
- oraz inne imprezy okolicznościowe.

Zespół CreativeBand zajmuje się nie tylko tworzeniem muzyki, ale także zadba o ogólną atmosferę organizując przeróżne zabawy oraz konkursy dla uczestników wydarzenia.

Perfekcyjne przygotowany repertuar na każdą okazję to nie tylko polskie utwory, ale także zagraniczne oraz utwory ludowe. Zespół posiada również techniczne przygotowanie do występów, takie jak profesjonalne oświetlenie, nagłośnienie czy też instrumenty muzyczne. Wszystkie utwory

grane są zupełnie na żywo bez playbacków. Aby spełnić oczekiwania klientów zespół otwarty jest na wszelkie propozycje czy też sugestie. Muzyka jest pasją osób tworzących zespół dzięki czemu wykonania utworów są zawsze profesjonalne a zarazem odrobinę spontaniczne. Swoje usługi oferujemy na terenie trzech województw, małopolskim, świętokrzyskim oraz podkarpackim.

CreativeBand posiada własny transport dzięki czemu może on dojechać także do pozostałych część polski. Po większą ilość informacji, zapraszamy na naszą stronę internetową.

Podobne ogłoszenia

IMPULS - zespół muzyczny Nowy Sącz
fotka

Wesele to wielkie wydarzenie wymagające ogromnego wkładu pracy ze strony zarówno przyszłych małżonków, jak i ich bliskich, których pomoc jest niezastąpiona. Przygotowania do ślubu to nie tylko znalezienie odpowiedniej, wymarzonej sukni. To przede wszystkim rezerwacja daty ślubu, sali oraz...