Wesele i ślub Nowy Sącz

portal informacyjny

Ślub to wielkie wydarzenie, które wymaga odpowiednich przygotowań i zaangażowania organizatorów. Warto więc szukać pomocy i ułatwień w czasie organizacji tak wielkiego wydarzenia. Zapraszamy więc Państwa na naszą stronę internetową, która oferuje Państwu szereg przydatnych informacji na temat organizacji tak ważnego wydarzenia jakim jest ślub i wesele. Oferujemy Wam przede wszystkim liczne oferty firm, które organizacją ślubu i wesela zajmują się na terenie Nowego Sącza. Z naszą stroną będzie łatwiej znaleźć sale weselną czy też kapelę, która uświetni tą wyjątkową uroczystość. Poza tym nasza witryna jest doskonałą pomocą dla wszystkich, którzy nie mają doświadczenie związanego z przygotowaniem uroczystości zaślubin. Dzięki nam łatwiej będzie Państwu znaleźć istotne informacje, które ułatwią przygotowania.


Kategorie

Newsletter

Mail:
Kategoria:

RSS

Tagi:

Nowe ogłoszenia:

fotkaLA VISTA - biuro podróży Nowy Sącz
fotkaLa Finesse Boutique - suknie ślubne
fotkaPRESTIGE - salon sukien ślubnych
fotkaBeadBros studio filmowe.
fotkaPAMAR STUDIO - wideofilmowanie
fotkaPIANO Restauracja & Noclegi
fotkaHotel Rypsówka
fotkaPokoje gościnne Villa Beata
fotkaZespół muzyczny CreativeBand - Nowy Sącz
fotkaDeko Art Studio - zaproszenia Nowy Sącz

Najstarsze:

fotkaSzkoła Tańca SoBeat - Aneta Tucznio-Worwa
fotkaZespół muzyczny Aplauz
fotkaDom weselny Stary Młyn Nowy Sącz
fotka Kosmetyczka w Nowym Sączu - Berenika Studio
fotkaProWideo, Kamerzysta, Wideofilmowanie, Nowy Sącz

Najdroższe:

fotka Fotografia ślubna & okolicznościowa - Mariusz Wróbel
Cena: 900.00
fotkaSzkoła Tańca SoBeat - Aneta Tucznio-Worwa
fotkaZespół muzyczny Aplauz
fotkaDom weselny Stary Młyn Nowy Sącz

Polecane:

Kategoria - Biura podróży

LA VISTA - biuro podróży Nowy Sącz

Data utworzenia: 2017-02-06 21:36:07
Do końca pozostało: 59 minut, 59 sekund

Kategoria Biura podróży
Adres ul. Ogrodowa 201, 33-300 Nowy Sącz
Telefon
Mail
Ilośc zapytań: 0, Wyświetleń: 477
Wyślij wiadomość naduzycie
Opis problemu

Temat:

Mail nadawcy:

Opis ogłoszenia


LA VISTA to biuro podróży z siedzibą w Nowym Sączu. Mottem firmy jest turystyka od A do Z. Biuro dba o to, aby każdy podróżnik mógł spędzić urlop w wymarzonym miejscu, nie martwiąc się o nic. Biuro oraz przewodnicy zadbają, abyś dotarł do najpiękniejszych miejsc w danym regionie, a także mógł przebywać w komfortowym, dostosowanym do potrzeb hotelu.

Właścicielem biura jest Marek Wojsław, który od 30 lat interesuje się turystyką. Dzięki temu doświadczeniu, może prowadzić biuro turystyczne dostosowane do potrzeb klientów i ich oczekiwań. Oferty przygotowywane są z najwyższą starannością, zgodnie z wymaganiami klientów.

Oprócz organizacji wycieczek i wczasów, nasza działalność skupia się również na organizacji imprez, które mają odbyć się w zagranicznych krajach. Głównym kierunkiem naszych działań w tym zakresie są: Austria, Czechy, Francja, Litwa, Niemcy, Rosja, Rumunia, Słowacja, Ukraina, Węgry, Włochy.

Zajmujemy się także sprzedażą biletów autokarowych, promowych i lotniczych. Sprzedajemy również ubezpieczenia turystyczne w kraju, jak i za granicą. Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. oraz wpis do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych nr Z/6/2007 wydany przez marszałka województwa małopolskiego. Podróżując z nami możesz czuć się bezpiecznie. Gwarantujemy, że nie zawiedziesz się wybranym hotelem i miejscem. Sprawdzamy wszystkie nasze oferty oraz ich standard. W związku z tym, na pewno Twój urlop będzie jedyny w swoim rodzaju.